Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Banica

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

109 000 zł3 200 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,3200 ha położoną w miejscowości Banica, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki, woj. małopolskie. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Muszyna

Muszyna(Banica + 17 km)

1 900 000 zł1 000 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Pięknie położony Hotel w Muszynie. Przedmiotem sprzedaży jest urokliwy czteropiętrowy budynek położony malowniczej miejscowości w Muszynie. Oferuje on komfortowe zakwaterowanie dla około 40.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Muszyna

Muszyna(Banica + 17 km)

299 000 zł1 436 m² 208,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty są dwie działki w Jastrzębiku gm. Muszyna w centralnej części miejscowości. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2932m/kw składa się z dwóch działek: 128/1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krynica-Zdrój(Banica + 7 km)

2 450 000 zł321 m² 7 632,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- miejscowość: krynica - Zdrój - Powierzchnia domu: 321 mkw - Powierzchnia działki: 13,21 ar - Własny parking na 11 samochodów, - media: woda miejska, prąd, siła, gaz, kanalizacja - Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Klimkówka

Klimkówka(Banica + 11 km)

1 499 000 zł859,38 m² 1 744 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 242 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka ewidencyjna numer: 437/1 o powierzchni: 0,2242 m.kw. zabudowanej obiektem budowlanym typu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łabowa

Łabowa(Banica + 16 km)

2 999 000 zł250 m² 11 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Luksusowy dom z bali o powierzchni 200 m2 położony w malowniczej miejscowości Łabowa, zaledwie 10 km od uzdrowiska Krynica-Zdrój, to oaza spokoju i relaksu. Co wyróżnia tę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowosądecka

Nawojowa(Banica + 25 km)

670 000 zł97,98 m² 6 838,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nietuzinkowy apartament na parterze z ogródkiem + 2 miejsca parkingowe. Oferta sprzedaży : lokal mieszkalny o powierzchni 97,98 m2 + udział w działce oraz drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ropa

Ropa(Banica + 15 km)

120 000 zł2 184 m² 54,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,2184 ha położoną w miejscowości Ropa, gm. Ropa, pow. gorlicki, woj. małopolskie Działka jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piwniczna-Zdrój

Piwniczna-Zdrój(Banica + 25 km)

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca z potencjałem w malowniczej okolicy? Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na pierwszym piętrze w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł80 m² 3 749,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Klimatyczny Drewniany Dom na Osiedlu Trzech Króli Mam przyjemność zaprezentować Państwu położony na uboczu, a jednak w modnej dzielnicy Gorlic Drewniany Dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mystków

Mystków(Banica + 25 km)

825 000 zł135 m² 6 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:575 m²

Nowa inwestycja- dom jednorodzinny W stanie deweloperskim! Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej ok. 108m2 z działką o pow. ok. 5,75ar (23mx25m) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Banica